Previous slide
Next slide
![](https://i0.wp.com/otzem-app.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/04/01195258/%D7%A9%D7%A7%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%AA2-1024x310.jpg?resize=800%2C242&ssl=1)
ב”ה בשנים האחרונות מוסדות עצמונה צומחים ומתעצמים. בתי מדרש, מדרשה לבנות, אלפי בוגרים ברחבי הארץ ועכשיו – עצמונה יוצאת לדרך עם תכנית היכרויות לזכר מעיין רינה פלסר ז”ל .
ב”ה בשנים האחרונות מוסדות עצמונה צומחים ומתעצמים. בתי מדרש, מדרשה לבנות, אלפי בוגרים ברחבי הארץ ועכשיו – עצמונה יוצאת לדרך עם תכנית היכרויות לזכר מעיין רינה פלסר ז”ל .
בואו נצא לדרך.
מלאו שאלון היכרות ראשוני והיכנסו למאגר>>
![](https://i0.wp.com/otzem-app.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/04/01195309/%D7%A9%D7%A7%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%AA3-1024x310.jpg?resize=800%2C242&ssl=1)
פרטים נוספים אצל הרב ארז הלוי- ראש תכנית "עצם מעצמי"
- 0556637515
- ad.hahupa@gmail.com